20.06.2017 09:01
Loptoši 8:4 Kulateemo 7:5 RSC Modřany 5:3 Vamos!

ZKT - Zoomen 5-3

26.05.2017 15:28
Po dalším vítězství jsme se definitivně zařadili mezi černé koně soutěže a nastartovali šňůru...

Blitzkrieg - ZKT 2-7

18.05.2017 08:30
Byli jsme, světe div se, lepší a zaslouženě vyhráli!

ZKT - TWIN Reality 4-2

11.05.2017 15:09
Kerby se rozhodně nenudil, správce nadával, že umělka je zdupaná pouze na jedné půlce, ale i tak jsme to zvládli! Po dvou brankách Jeldy, premiérové Klímiče a Jarina jsme šťastně porazili Twin Reality 4-2!

Panťáky jsme nezaskočili :)

04.05.2017 16:08
První půle ještě lichotivých 1-4, ale po Jeldově nezištné asistenci do prázdné jsme se rozpadli a v posledních pěti minutách inkasovali dalších pět... :( Výsledek 12-2.

Výron zdrcen!

27.04.2017 08:12
Prestižní derby mezi Zlomkotníkem a Výronem skončilo naším jasným vítězstvím 8-1! Jarin se vyhřívá na čele produktivity a my doufáme, že mu to nestoupne do hlavy a vydrží do příštího týdne! :)

Datis sťat!

20.04.2017 13:03
Po dvou brankách Ričrda, Jarina a jedné Kerbyho se radujeme z prvních jarních bodů!

Je rozlosováno!!!

04.04.2017 16:53

A zažhnuli jsme dokonce sérii plamínků...

11.11.2016 14:10
aneb Zlomkotník - Gumídci 8-2!!! :)

Náš ledopád konečně roztál!!!

10.11.2016 16:02
11 rampouchů v řadě... Ano, tato nelichotivá série se nám ve čtvrtek konečně povedla přerušit, porazili jsme Rastu 3-1!